Sepet

SİLVA MOP 3'LÜ SET

20 %
SİLVA MOP 3'LÜ SET
Satıcı : SİLVA MEDİNE
Bu satıcının ürünlerinde 600 TL ve Üzeri Ücretsiz Kargo
500,00 TL
399,00 TL
Vergiler Hariç: 338,14 TL

En Geç 02-07-2022 Cumartesi günü kargoda

Etiketler: SİLVA, MOP, 3'LÜ, SET sİlva, mop, , set

SİLVA MİKROFİBER MOP 3'LÜ SET 

ÜRÜN ÖZELİKLERİ 

Mop bezler cırt bantlarla tutucuya kolayca sabitlenir, zemin üzerine konur, döner başlıklı gövde yardımıyla S hareketi yapılarak zemin aşırı güç sarf edilmeden temizlenir.

Kolay bez değişimi sağlayan cırtlı yüzey, döner başlıklı gövde, ergonomik soft sünger tutacak, teleskopik sopa ve harika mikrofiber bezlerle evinizdeki en büyük yardımcınız olacak. 

Kuru mop bezin zemin üzerinde bulunan tüy ve tozları toplama özelliği vardır. Kuru olarak kullanıldığında suya gerek kalmaz. 

Islak mop bez, döşemelerin ve silinen zeminin klasik yıkanmasının yerini tutar. Temizlik işleminde sadece su yeterlidir. Purimax Genel Yüzey Temizleyici ile kullanılabilir.

Duvar mop bez ile duvar, fayans, tavan gibi yüzeylerin temizliği çok daha kolay ve rahat olur. 

Mop gövdede bulunan yuvarlak deliklere cam bezini dört köşesinden sıkıştırarak yüksek camlarınızı temizleyebilirsiniz. Mop yuvarlak aparatlarda sadece Silva cam bezi kullanılmalıdır. Diğer bezlerle kullanmak aparatlara hasar verebilir.

Mop setin kullanımı kolay ve zahmetsizdir. Aşırı fiziksel çaba gerektirmez, yorucu eğilmelere gerek kalmaz, az vakit harcayarak zamandan tasarruf sağlar. 

Teleskopik sopa ölçüsü: kapalı olarak 90 cm açık olarak 156 cm dir.

PAKET İÇERİĞİ;

Bir adet teleskopik sopa Bir adet mop gövde Bir adet ıslak mop bez Bir adet kuru mop bez Bir adet duvar mop bez

 

    

Yorum Yap